Facebook
Instagram
YouTube
Xko
|
EN
Account
Zobrazit menu
Menu
Zobrazit menu
Menu

MAPA MILIONOVÉ SÍTĚ

Sdílet stránku
Zkopírovat odkaz do schránky
Sdílet na Facebooku
= Místní skupina   = Výdejní místa

V Milionové síti najdete studenty, rodiče, seniory, chartisty i disidenty. Jedni pracují jako řidiči autobusu, další jako učitelky, ajťáci, podnikatelé, svářeči nebo herečky. Někdo bydlí v horské vesničce, jiný v krajském městě, někdo třeba až v Americe. Všechny tyto lidi spojuje jedno: dobře vědí, že nečinné přihlížení současnou situaci nezmění. Tito lidé se rozhodli, že nebudou jen sedět doma. Aktivně se podílejí na rozvoji občanské společnosti a šíření demokratických hodnot. V Milionové síti si našli svoji chvilku pro demokracii.

Najděte nejbližší Místní skupinu a přidejte se
Chcete pomoci při akcích, dát zpětnou vazbu, poznat podobně smýšlející lidi nebo dostávat informace o dění ve Vašem okolí? Nejbližší akreditovanou Místní skupinu najdete na mapě Milionové sítě.

SLOVNÍK MILIONOVÉ SÍTĚ:

Milionová síť – platforma, která sdružuje a propojuje skupiny aktivních organizátorů, kteří se hlásí k myšlence spolku Milion chvilek pro demokracii, jeho akcím a projektům

Místní skupina – místně příslušná skupina vedená akreditovaným garantem

Místní organizátor aktivní člověk, který organizuje akce Milionu chvilek ve svém okolí

Akreditovaný Garant – organizátor, který prošel akreditačním procesem a stojí v čele Místní skupiny. Pořádá se svými kolegy akce pod hlavičkou Milionu chvilek dle „Principů, pravidel a hodnot Milionové sítě”

Sdílet stránku
Zkopírovat odkaz do schránky
Sdílet na Facebooku