Facebook
Instagram
YouTube
Xko
|
EN
Account
Zobrazit menu
Menu
Zobrazit menu
Menu

Materiály ke stažení

Sdílet stránku
Zkopírovat odkaz do schránky
Sdílet na Facebooku

Všechny tyto materiály jsou volně ke stažení a budeme rádi, když je využijete. Jejich prostřednictvím můžete inspirovat lidi ve svém okolí nebo poukázat na aktuální témata. Každá taková aktivita je malým dílkem, kterým přispíváte k upevňování demokracie v naší zemi. Děkujeme.

Proč je důležité právo volit

Dokument, který jasně a stručně vysvětluje, proč je právo volit důležité a jaký vliv mají volby na náš život. Ideální materiál pro diskuzi s lidmi, kteří k volbám nechodí nebo zpochybňují jejich efekt.

Ke stažení

Letáky

Co chceme
30 chvilek

Budou volby - co vy na to? (leták kontaktní kampaně)
Účtenka vládě Andreje Babiše (oboustranně)
Leták výzvy „Potřebujeme prezidenta“ A5

 

Milníky Milionu chvilek 2023 

Rok 2023 byl rokem dotažení změny - demokratická a prozápadní hlava státu je zásluhou i aktivní občanské společnosti. Byl ale i rokem hlídání demokratických politiků a apelů na plnění jejich slibů, které občanské společnosti dali. Tento rok se také rozvinuly dlouhodobé vzdělávací a osvětové projekty na posílení demokracie. Stručné shrnutí nejvýraznějších Milníků Milionu chvilek roku 2023 najdete zde.

Stáhnout Milníky Milionu chvilek 2023

 

Milníky Milionu chvilek 2022 

Rok 2022 byl plný výzev a občanská společnost v něm opět ukázala svou obrovskou sílu a nezaměnitelnou roli. Postavili jsme se za napadenou Ukrajinu, sjednotili jsme se proti strachu a aktivní občané se zapojili do prezidentské kampaně. Stručné shrnutí nejvýraznějších Milníků Milionu chvilek roku 2022 najdete zde

Stáhnout Milníky Milionu chvilek 2022


Milníky Milionu chvilek 2021 

Rok 2021 byl plný tvrdé společné práce, která byla korunována zásadním vítězstvím –⁠ úspěchem demokratických koalic v parlamentních volbách. Stručné shrnutí nejvýraznějších Milníků Milionu chvilek roku 2021 ke stažení ve formátu .pdf.

Stáhnout Milníky Milionu chvilek 2021

Sdílet stránku
Zkopírovat odkaz do schránky
Sdílet na Facebooku