Facebook
Instagram
YouTube
Xko
|
EN
Account
Zobrazit menu
Menu
Zobrazit menu
Menu

Zapojte se do aktivit Milionové sítě

Sdílet stránku
Zkopírovat odkaz do schránky
Sdílet na Facebooku

Díky Milionové síti aktivizujeme, propojujeme a motivujeme lidi v České republice i v zahraničí. Můžete se zapojit v několika základních rolích: Kontaktovat Místní skupinu, Výdejní místo, Organizátor, Akreditovaný garant. Informace níže platí i pro zahraniční Milionovou síť. V případě jakýchkoliv dotazů pište na [email protected], rádi Vám poradíme. Děkujeme za Váš zájem.

Kontaktovat Místní skupinu

Chcete pomoct při akcích, dát zpětnou vazbu, poznat podobně smýšlející lidi nebo dostávat informace o dění ve Vašem okolí? Nejbližší akreditovanou Místní skupinu najdete na mapě Milionové sítě. Nebo nám napište na [email protected].

Staňte se Organizátorem

Zorganizujte akci Milionu chvilek i u Vás. Může to být protest, beseda s občany nebo třeba přednáška odborníka. Nebojte se začít v pár lidech, inspirujte ostatní. Napište na [email protected] a určitě něco vymyslíme.

Staňte se Akreditovaným garantem

Jako Akreditovaní garanti můžete oficiálně pořádat akce pod hlavičkou Milionu chvilek. Přidělíme Vám logo Místní skupiny, budete uvedeni na mapě Milionové sítě a dostanete přístup nejen k našim materiálům, ale také k dalším vzdělávacím a inspirativním programům.

Díky pravidelnému setkávání s ostatními garanty budete mít možnost podílet se na směřování Milionu chvilek a při Vašich aktivitách Vám poskytneme maximální podporu.

Akreditací se zavazujete dodržovat Principy, pravidla a hodnoty Milionové sítě. Mezi akreditovaná místa patří vesnice, města, ale i jednotlivé městské části Prahy. Napište nám na [email protected] a domluvíme podrobnosti.

Staňte se Výdejním místem

Provozujete obchod, knihovnu, kavárnu nebo jiné místo s pravidelnou otevírací dobou? Stačí poskytnout kousek prostoru pro Výdejní místo materiálů Milionu chvilek. Pošleme Vám aktuální materiály k projektům, letáky, placky, plakáty nebo propisky. Díky Vám si je budou moci vyzvednout jak řadoví zájemci, tak dobrovolníci nebo organizátoři. Stačí napsat na [email protected] a nějak už to vymyslíme.

Sdílet stránku
Zkopírovat odkaz do schránky
Sdílet na Facebooku