Tyto webové stránky používají cookies dle
Zásad ochrany osobních údajů a nakládání s cookies

OK
Facebook
Instagram
YouTube
Twitter
|
Account
Zobrazit menu
Menu

Podpořte obranu demokracie a občanské společnosti

Sdílet stránku
Zkopírovat odkaz do schránky
Sdílet na Facebooku

Usilujeme o obranu demokracie a rozvoj aktivní občanské společnosti. Nemáme ani korunu z veřejných peněz. Vše, co děláme, je možné jen díky našim dárcům. Přidejte se i Vy a podpořte naši dlouhodobou činnost nebo přímo akce, které pořádáme. Všechny dary si můžete odečíst z daní. Vaše podpora je pro nás velkým závazkem a vnímáme ji jako vyjádření zájmu o budoucnost České republiky.


Chci podpořit
dlouhodobou činnost
Milionu chvilek pro demokracii

Podporujte obranu a rozvoj demokracie pravidelným měsíčním příspěvkem. I malé částky mají velký význam. Díky pravidelným dárcům můžeme naše aktivity plánovat dopředu.

Co dělá Milion chvilek?
► Hlídáme politiky a sledujeme překračování demokratických pravidel
► Analyzujeme problémy a vzděláváme veřejnost
► Spojujeme lidi, povzbuzujeme je k dialogu a k zájmu o demokracii

Dary na dlouhodobou činnost putují na běžný účet organizace. Financujeme z nich jednotlivé projekty a všechny provozní náklady včetně mezd.


Chci podpořit demonstrace
a jednorázové akce

Věříte, že veřejné vyjádření názoru má pro kvalitu života a demokracie zásadní význam? Přidejte se a podpořte akce Milionu chvilek. Od roku 2018 jsme uspořádali přes 1 500 veřejných akcí, kterých se zúčastnily statisíce lidí.Pošlete dar bankovním převodem na
transparentní účet 20201117/2010.Dary z transparentního účtu používáme k financování nákladů na demonstrace, debaty, připomínky významných výročí a další akce. Náklady tvoří například technické a produkční zajištění akcí, tisk letáků, výroba placek, atd. Sbírka na transparentním účtu je vedena jako veřejná sbírka pod označením S-MHMP 184168/2020.
Sdílet stránku
Zkopírovat odkaz do schránky
Sdílet na Facebooku