Tyto webové stránky používají cookies dle
Zásad ochrany osobních údajů a nakládání s cookies

OK
Facebook
Instagram
YouTube
Twitter
|
Account
Zobrazit menu
Menu
Zobrazit menu
Menu

PARDUBICE: ŠTAFETA PRO DEMOKRACII

Sdílet stránku
Zkopírovat odkaz do schránky
Sdílet na Facebooku

PŘERUŠUJEME ŠTAFETU

Kvůli možnosti dalšího šíření nového koronaviru vláda dnes preventivně nařídila zrušení všech akcí nad 100 lidí s účinností od dnešních 18:00. Vládní rozhodnutí respektujeme. Proto až do odvolání přerušujeme Štafetu pro demokracii a to včetně dnešního happeningu od 17:00 a debaty od 18:00 v Pardubicích. Není to konec Štafety. Až to situace dovolí, navážeme tam, kde jsme přestali.

Vládní opatření je snahou zamezit dalšímu šíření viru. Od dnešních 18 hodin až do odvolání se ruší veškeré akce nad 100 lidí, kde by riziko přenosu mohlo být navýšeno. Opatření se vztahuje na všechna divadelní, hudební, filmová představení, stejně tak sportovní či náboženské akce, ať už veřejné nebo soukromé. Od zítřka je také zrušena výuka ve školách. Jde o preventivní postup.

Více informací o samotném viru a případném postupu při podezření na nákazu můžete nalézt na stránkách Ministerstva zdravotnictví.

VEŘEJNÝ HAPPENING A DISKUZE POŘÁDANÉ MILIONEM CHVILEK PRO DEMOKRACII – PARDUBICE, 10. 3. 2020

LETÁK A5  |   LETÁK A4  |   PLAKÁT A3  |   PLAKÁT A2


TÉMA PARDUBICKÉHO KRAJE: DOPRAVNÍ OBSLUŽNOST /// Kraj v pohybu!

Pojďme se ozvat proti zneužívání moci a cílenému rozvratu institucí. Pojďme dát najevo odhodlání tomu čelit. Pojďme věci nahlas pojmenovat. Ať je každému jasné, co se v naší zemi děje.

A pojďme se také otevřeně bavit o zásadních problémech naší země. O tom, co lidi v Pardubickém kraji skutečně trápí a jak to změnit k lepšímu. O tom, jakou zemi chceme mít a co pro to můžeme udělat.

PROGRAM

17.00 – 17.30 NÁMĚSTÍ REPUBLIKY: Happening „Zpožděný expres to stanice bude líp“
Slibovaný expres ANO 2011 Vláda odborníků ze stanice „Řídit stát jako firmu“ do stanice „Bude líp“ je opožděn. Předpokládané zpoždění jízdní soupravy bude asi 30 let z důvodu čekání na konečné vítězství populismu.
Souprava mimořádně zastavuje ve stanici „Poslední naděje“. Zde je možné přestoupit na spoj Milionu Chvilek pro demokracii, který pokračuje do stanice „Budování občanské společnosti“.
Přijďte probrat jízdní řád vládního expresu, poohlédnout se za již projetými stanicemi a připravit se na možné nadcházející zastávky. Průvodčí Ruda Lánský s námi společně prostuduje celkový plán cesty. Společně si povíme, jakou zemi chceme mít a kde máme na cestě k ní ještě možnost přestoupit na jiné spoje.

18.00 – 20.00 KLUB ABC: Debata na téma „Dopravní obslužnost“
Na debatě vystoupí předseda a mluvčí spolku Milion chvilek Mikuláš Minář a herečka a režisérka Petra Nesvačilová.
Dopravní expert z fakulty dopravy Univerzity Pardubice Jiří Nožička probere dopravní situaci v Pardubickém kraji. Ivana Mrkvičková, organizátorka Milionu chvilek v Hlinsku a v Pardubicích, se podělí o osobní zkušenosti s dopravou v kraji a se společenskou a politickou situací v Hlinsku.
Michaela Valentová, organizátorka Milionu chvilek Svitavy, vypoví silný osobní příběh, jak Finanční správa Andreje Babiše uničila podnikání jejího otce, protože bylo v konkurenci s Andrejem Babišem.

Změna programu vyhrazena. . Sledujte tuto stránku a událost na Facebooku, pozvěte své blízké, přátele i sousedy.

Těšíme se na Vás. ♡

VÍCE INFORMACÍ TAKÉ NA CENTRÁLNÍ UDÁLOSTI NA FACEBOOKU

Sdílet stránku
Zkopírovat odkaz do schránky
Sdílet na Facebooku