Facebook
Instagram
YouTube
Xko
|
EN
Account
Zobrazit menu
Menu
Zobrazit menu
Menu

KARLOVY VARY: ŠTAFETA PRO DEMOKRACII

Sdílet stránku
Zkopírovat odkaz do schránky
Sdílet na Facebooku

PŘERUŠUJEME ŠTAFETU

Kvůli možnosti dalšího šíření nového koronaviru vláda dnes preventivně nařídila zrušení všech akcí nad 100 lidí s účinností od dnešních 18:00. Vládní rozhodnutí respektujeme. Proto až do odvolání přerušujeme Štafetu pro demokracii a to včetně dnešního happeningu od 17:00 a debaty od 18:00 v Pardubicích. Není to konec Štafety. Až to situace dovolí, navážeme tam, kde jsme přestali.

Vládní opatření je snahou zamezit dalšímu šíření viru. Od dnešních 18 hodin až do odvolání se ruší veškeré akce nad 100 lidí, kde by riziko přenosu mohlo být navýšeno. Opatření se vztahuje na všechna divadelní, hudební, filmová představení, stejně tak sportovní či náboženské akce, ať už veřejné nebo soukromé. Od zítřka je také zrušena výuka ve školách. Jde o preventivní postup.

Více informací o samotném viru a případném postupu při podezření na nákazu můžete nalézt na stránkách Ministerstva zdravotnictví.

VEŘEJNÝ PROTEST A DISKUZE POŘÁDANÉ MILIONEM CHVILEK PRO DEMOKRACII – KARLOVY VARY, 5. 5. 2020

Pojďme se ozvat proti zneužívání moci. Pojďme dát najevo odhodlání tomu čelit. Pojďme věci nahlas pojmenovat. Ať je každému jasné, co se v naší zemi děje.

A pojďme se také otevřeně bavit o zásadních problémech naší země. O tom, co lidi skutečně trápí a jak to změnit k lepšímu. O tom, jakou zemi chceme mít a co pro to můžeme udělat.

Protestní akce a diskuze s odborníky i známými osobnostmi přímo v Karlových Varech!

Program budeme průběžně doplňovat. Sledujte tuto stránku a událost na Facebooku, pozvěte své blízké, přátele i sousedy.

Těšíme se na Vás. ♡

VÍCE INFORMACÍ TAKÉ NA CENTRÁLNÍ UDÁLOSTI NA FACEBOOKU

Sdílet stránku
Zkopírovat odkaz do schránky
Sdílet na Facebooku