Facebook
Instagram
YouTube
Xko
|
EN
Account
Zobrazit menu
Menu
Zobrazit menu
Menu

Jak nás můžete podpořit na Facebooku?

Sdílet stránku
Zkopírovat odkaz do schránky
Sdílet na Facebooku

A jsou tu i další možnosti...

Přidejte naše logo na svou profilovou fotku:
Stačí najet myší na svou profilovou fotografii, dát “aktualizovat profilový obrázek”, vpravo nahoře zvolit “přidat rámeček”, vyhledat “milion chvilek” a vybrat si jednu ze čtyř variant rámečku.

Sledujte naše příspěvky, sdílejte je, lajkujte, komentujte - pomáháte nám tak zvětšovat dosah informací i vlivu!

Zapojte se do diskusí pod našimi příspěvky
Tady to totiž začíná. Začíná to, když Vám není jedno, co říkají diskutéři na novinky.cz nebo pod naším facebookovým příspěvkem. Když Vám není jedno, že tyto diskuse jsou občas jako žumpa a že otravují vzduch blbou náladou. Když začnete slušně, věcně, konstruktivně a trpělivě reagovat. Protože potom ukážete, že existují lidé, kteří mají rozumný názor a že je jich více než „hejtrů“ a “trollů”. Protože potom ukážete, že na slovech záleží a zároveň, že si dokážete vážit i názorových odpůrců. Protože potom je šance, že začne diskuse. A právě tak se dělá demokracie. My sami všechno ohlídat nezvládneme. Potřebujeme Vás, aby Vám to nebylo jedno a abyste se za názory a étos, který výzva reprezentuje, postavili. Věřte, že je mnoho lidí, kteří si tyto diskusi pouze čtou a právě na jejich základě si dělají svůj názor. Pokud chcete někde narazit na voliče ANO a diskutovat s nimi, zde máte příležitost.

POZVĚTE SVÉ PŘÁTELE, AŤ SE STANOU FANOUŠKY NAŠÍ STRÁNKY. Jak na to?
Na naší stránce https://www.facebook.com/milionchvilek/ - v panelu po pravé straně “VYZVĚTE PŘÁTELE” - je možné naráz pozvat velké množství přátel…

NASTAVTE SI ZOBRAZOVÁNÍ NAŠICH PŘÍSPĚVKŮ JAKO PRVNÍCH.
Díky tomu Vám neunikne nic z toho, co se právě děje...

Sdílet stránku
Zkopírovat odkaz do schránky
Sdílet na Facebooku