Facebook
Instagram
YouTube
Twitter
|
Account
Zobrazit menu
Menu
Zobrazit menu
Menu

Petr Pavel: U Zemana hrozí ostuda, Babiš je představitel populismu. O demokracii se musíme starat

Sdílet stránku
Zkopírovat odkaz do schránky
Sdílet na Facebooku

V rámci kampaně Demokrat na Hrad přinášíme sérii rozhovorů s demokratickými kandidáty a kandidátkami na prezidenta. Jako první vyzpovídala naše mluvčí Hana Strašáková Petra Pavla. A pokládala mu i otázky, které jste nám sami zaslali.

„Nejdu do prezidentské volby se sobeckým stanoviskem, že se Petr Pavel musí stát prezidentem. Pokud někdo z kandidátů bude reprezentovat demokratické hodnoty a bude mít větší šance ve volbě uspět, bude to pro mě vítězství a nebudu mít problém takového kandidáta podpořit,” řekl kandidát na prezidenta Petr Pavel v rozhovoru naší mluvčí Haně Strašákové.

Proč zvolil heslo „Vraťme Česku řád a klid”? Prozradí, koho si s sebou vezme na Hrad? Jak by se zachoval, kdyby proti němu lidé demonstrovali na zaplněném náměstí? A nebo třeba jaké jméno by dal tapírovi čabrakovitému? Nejen na tyto otázky odpovídal. Poslechněte si celý rozhovor!

V dalším díle můžete čekat Danuši Nerudovou, a to hned v úterý 6. prosince. V následujících týdnech pak zveřejníme rozhovory s Pavlem Fischerem a Markem Hilšerem.

A co udělat pro to, abychom měli lepšího prezidenta nebo prezidentku? Podívejte se na web www.DemokratNaHrad.cz a podepište výzvu.

Rozhovor najdete také v podcastových aplikacích Spotify a Apple Podcasts.

Zapojte se a proměňte slova v činy ještě dnes

Podepište výzvu

Přidejte se k 543 395 demokratům, kteří podepsali naši výzvu.

Akční centrum

Zjistěte, jakým způsobem se můžete zapojit právě Vy.

Darujte

Darování je nejjednodušší a nejrychlejší cesta, jak se můžete zapojit hned teď.

Sdílet stránku
Zkopírovat odkaz do schránky
Sdílet na Facebooku