Info

Oběť spiknutí

15. 4. 2018

Druhé video z naší dílny je na světě! ;)

Jedním z důvodů, proč jsme se pustili do Andreje Babiše celkem zostra a proč požadujeme jeho rezignaci, je jeho neochota a neschopnost čelit kritice. Místo aby svým kritikům, kteří ukazují na množství jeho kauz a problémů, zalepil ústa věcnou argumentací, pádnými důvody a konkrétními fakty, tak neustále zatlouká, zatlouká, zatlouká, vykrúcá, vykrúcá, vykrúcá. A někdy by se snad dalo i říct: lže.

Tuhle je to KAMPAŇ (pojem díky němu již legendární), tuhle pro změnu ÚČELOVKA, tuhle dokonce MAFIE. Babiš osočil již tolik lidí, že se proti němu spikli a chtějí ho zničit, že to vypadá na takřka celosvětové spiknutí - a to nejen přes hranice prostoru, ale i času. A důkazy? Žádné. On sám je každopádně jeho svatost sama. Důkazy? Žádné. Tohle vypadá buď jako paranoia, nebo jako křečovitá snaha nějak odvrátit ty řeky, co mu tečou do bot.

100 dní jsme se snažili s ním vést dialog a dostat z něj veřejnou odpověď na naši veřejnou výzvu a kritiku a výsledek byl nula. Člověk by rád věřil tomu, že všechny ty kauzy jsou nešťastná náhoda a že trestní stíhání kvůli Čapáku je účelovka - kdyby se ovšem pan Babiš alespoň obtěžoval uvést pro to nějaký argument, kdyby vysvětlil nám občanům, proč je nevinný a proč jsou důvody, kvůli kterým je stíhán, vlastně mylné. Ale on nic. Nebude nic vysvětlovat. K čemu to, když stačí jedno kouzelné slovíčko "kampaň" a voliči Vám vše odpustí? :)

Takže zbývají dvě otázky:

1) Náš pan premiér v demisi nechce vést debatu?
2) Je vůbec ještě o čem (po shlédnutí videa) debatovat?

Ovládnutí státní správy a marketingová vláda

28. 3. 2018

PRVNÍ VIDEO Z NAŠÍ DÍLNY jsme věnovali Babišovým snahám ovládnout státní správu!

Andrej Babiš vyhrál volby i díky krásnému heslu "MAKAT A NEBLÁBOLIT". Co to ale znamená v praxi?

Půl roku po volbách už jsou na světě první vlaštovky signalizující, co nás asi v příštích letech čeká. Vláda bez důvěry stihla udělat rozsáhlé čistky ve státní správě a obejít tak služební zákon, který měl právě tomuto zabránit. Trestně stíhaný premiér zakleknul na vedoucí složky policie a snaží se dostat pod svou kontrolu útvar dohlížející nad policejními sbory. Hrozí, že se pokusí ovlivňovat své trestní stíhání. Neúspěšný zpěvák vyhazuje ředitele nemocnic a ministryně obrany chválí legionáře za boj proti Hitlerovi v roce 1918, kdy byl Hitler bezvýznamným desátníkem kdesi daleko na západní frontě. A ještě jednou – to vše, bez důvěry!

Marketingová vláda "odborníků v demisi" prostě nekecá a maká. Nač také zbytečně diskutovat, když lze všecko prostě nějak zařídit, že?